Інформація щодо обмеження масових заходів!

КАРМЕН.ТВ

5 грудня 2012, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

«Кармен.TV»  – первая  постановка коллектива, которая буквально взорвала театральный мир.

 Спектакль Раду  вполне подробно пересказывает сюжет, сохраняя испанский колорит в костюмах. Но персонажи у него – современные подростки, с внутренней неуравновешенностью, брутальными амбициями и корявым проявлением чувств: Кармен  – не столько свободолюбивая, сколько невоспитанная дикая кошка;  Хосе – дрессированный подкаблучник, упивающийся своим рабством ; манеры Тореадора списаны с идолов эстрадной попсы,   толпа цыганок и солдат – запутавшееся в половых вопросах простонародье или «фэны», балдеющие от мишурного блеска знаменитости.

 Трактовка  получилась двоякой: Раду Поклитару считает, что драму надо рассказывать с неким внутренним смехом. Смех в данном случае – синоним трезвого взгляда на жизнь.

  В 2007-ом году  «Кармен.TV» получил сразу две премии «Киевская Пектораль – за  ЛУЧШИЙ СПЕКТАКЛЬ ГОДА, а также за ЛУЧШУЮ РАБОТУ БАЛЕТМЕЙСТЕРА.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

КАРМЕН.ТВ відбудеться 5 грудня 2012, 19:00, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+