Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

У камина, при свечах

18 листопада 2016, 18:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Новый сезон этого популярного проекта открывается 18 ноября в 18-30 . Каминный зал Дома ученых  откроет свои парадные двери для новых и  уже верных  поклонников изысканных концертов  популярной классической музыки. Этот концерт мы назвали "Радость любви", ведь в нем прозвучат так любимые зрителем произведения Листа "Грезы любви", Шуберта "Аве Мария", вальсы Шопена и, конечно же, инструментальная музыка  квартета "Ренессанс", знаменитые оперные арии и романсы прозвучат  в исполнении звезд харьковской оперной сцены... Вас ждет до и после концерта фуршет для зрителей и возможность пообщаться с артистами в непринужденной обстановке..... Неповторимая атмосфера этого вечера в старинном стиле сделает Ваш отдых незабываемым.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

У камина, при свечах відбудеться 18 листопада 2016, 18:30, п’ятниця в Харківський будинок вчених. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+