Фестиваль «Импульс»

3 листопада 2012, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

3 ноября в клубе «Жара» состоится фестиваль «Импульс», по праву называемый главным музыкальным событием осени в Харькове, ориентированным на молодежь. Фестиваль проводится в четвертый раз и регулярно собирает более тысячи поклонников современной живой музыки.

В предыдущих фестивалях принимали участие такие известные украинские группы как Pianoboy, Крихітка, Діля, Тайна Третьей Планеты, 45ЕН и другие. В этом году организаторы решили вернуться к первоначальной концепции фестиваля. Программа «Импульса» объединит группы, многие годы олицетворяющие харьковскую музыку, а также молодые коллективы, заинтересовавшие публику за последнее время. Традиционной особенностью фестиваля являются полноценные программы хедлайнеров, длительность которых составит не менее 1 часа. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Фестиваль «Импульс» відбудеться 3 листопада 2012, 19:00, субота в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+