У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

МАСО "Слобожанський" - "Великие композиторы"

4 листопада 2016, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Цикл концертов «Великие композиторы»

В Харьков пришла осень - великолепная пора, немного лиричная и поэтичная. Деревья сбрасывают листья, а люди одеваются теплее, город всё больше наполняется жёлтыми красками. Любимая пора многих поэтов, художников и композиторов. Вечера становятся холодными, и уже не хочется подолгу прогуливаться улицами любимого города.

Молодёжный академический симфонический оркестр "Слобожанский" с удовольствием согреет Вас прекрасным бархатным баритоном Виталия Лашко и чудным сопрано Лилии Мазохи. Оркестр и солисты исполнят для Вас произведения гениального русского композитора П.И. Чайковского из цикла «Великие композиторы».


В программе прозвучат:
-  «Вальс цветов» из балета «Щелкунчик»;
- Увертюра – фантазия «Ромео и Джульетта»
ІІ – отделение
Арии и сцены из опер:
- Євгений Онєгин; Пиковая Дама и многие другие.

Дирижер – ПАВЕЛ БАГИНСКИЙ

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МАСО "Слобожанський" - "Великие композиторы" відбудеться 4 листопада 2016, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.