По щучьему веленью

21 жовтня 2012, 15:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спектакль по мотивам русской народной сказки.

 

В одной деревне случилась невероятная история - недотепа Емеля женился на самой царской дочери! О том, как это случилось, с помощью кукол расскажут три актера.

Любимая с детства сказка про волшебную щуку предстает в новом, необычном варианте. Спектакль будто создается на глазах у зрителя. Ширмой выступит обыкновенный плетень, а декорациям - горшки, соломенная шляпа и другие бытовые предметы. Легкая и ироничная манера сделает спектакль интересным не только для маленьким зрителей, но и для их родителей, бабушек и дедушек. Режиссура и сценическое пространство - Ирина Цыпина.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

По щучьему веленью відбудеться 21 жовтня 2012, 15:00, неділя в Клуб «Пинтагон». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+