У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Йога и живопись

25 вересня 2016, 09:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Приглашаем всех 25 сентября с 9.00 до 18.00 провести йогу и живопись выходного дня в усадьбе Шаровка!

У Вас есть потрясающая возможность вдохновиться осенней панорамой усадьбы Шаровка и насладиться чистейшим воздухом дендрологического парка,который насчитывает более 200 видов растений, 150 из которых считаются редкими!

Йога - ключ к гармонии, она развивает все органы чувств человека. После занятий у нас появляется легкость восприятия, по этому живопись в комплексе с йогой позволяет глубже почувствовать цвет и форму.

В программе дня:

- мастер-классы по йоге
- мастер классы по живописи
- пикник
-свободное время

дата: 25 сентября, сбор всех в 8.00
Стоимость билета 250 грн..( В стоимость входит все, в том числе и проезд туда, обратно)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Йога и живопись відбудеться 25 вересня 2016, 09:00, неділя в Шаровка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+