У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

МАСО "Слобожанський" Етюди Харкова

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Харьков прекрасен своей многогранностью: улицами, художниками, музыкантами, поэтами…. Наш город – влюбленный и мечтательный!
 
Харьковчанка, родоначальница песочной анимации в Украине ДАРЬЯ ПУШАНКИНА и Молодежный академический симфонический оркестр «СЛОБОЖАНСКИЙ» представят вам «ЭТЮДЫ ХАРЬКОВА».
 
Вы увидите волшебство единения песочной анимации и музыки харьковских композиторов ВЛАДИМИРА ПТУШКИНА И НИКОЛАЯ СТЕЦЮНА.
Вы полюбите Харьков еще больше!
 
Это будет настоящий калейдоскоп чувств и эмоций! Вдохновение и прекрасное настроение посетят каждого из вас в нашем уютном зале!
 
Дирижер – Юрий Яковенко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МАСО "Слобожанський" Етюди Харкова відбудеться 14 травня 2016, 19:00, субота в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.