Хочу купить вашего мужа!

19 жовтня 2012, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Эксцентричная и одновременно легкая, светлая  комедия о превратностях любви и семейной жизни, с неожиданными поворотами Сюжета и необычным финалом. Основой спектакля является тема семьи: в остроумной манере, автор говорит со зрителем о том, как важны Любовь и Семья в жизни каждого человека.

Спектакль проверенный временем. Уже 20 лет подряд неизменно взрывается залы, в которых всегда аншлаг. И это не удивительно, ведь автором пьесы является неподрожаемый Михаил  Задорнов.

А нам повезло вдвойне, ведь на сцене играют метры  театра и кино:

Народная артистка России Галина Польских

Заслуженный артист России Валентин Смирницкий

Артистка Ирина Жорж.

Невероятно легкий, красивый, пронизанный музыкой и неожиданными пластическими решениями, спектакль "Хочу купить вашего мужа" улучшит и ваше настроение, развлечет, а значит, продлит жизнь!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Хочу купить вашего мужа! відбудеться 19 жовтня 2012, 19:00, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+