Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Театр Прекрасные цветы "Комнатное шоу"

14 травня 2016, 15:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Комедийное шоу для детей и взрослых. Всё действие происходит в комнате между тремя друзьями. Они постоянно помещают себя в различные абсурдные ситуации и тут же пытаются найти из них выход, порой самым неожиданным способом. Здесь и превращения, и дуэли, и погони. Здесь человек-невидимка, человек с головой рыбы и даже человек, который на самом деле робот. Здесь весело!
 
Продолжительность 1 час

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Прекрасные цветы "Комнатное шоу" відбудеться 14 травня 2016, 15:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+