Error37 (Nintendocore, Post Hardcore, Australia)

14 вересня 2018, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Пригоди - сенс життя, коли ми говоримо про австралійців Error37. После їх первого візіту в Україну, ПОВНЕ залів, позитивних відгуків, гурт розпадається.
Альо це Герасимчука на заваді, скасувавші більшу часть шоу, Error37 дограє часть туру, та два останні концерти в Москві та Петербурге при ПОВНЕ залах.
 
Зупінятіся ніхто НЕ собирается, тому Вже цього Вересня Error37 уявити Нових учасников, новий ЕР та абсолютно нову програму "NEW HOME", тому что, самє Україна Стаал новим домом для гурту.
Хто зна, что может случиться ще, тому Радимо, що не чекати следующего разу, а купуваті квитки на найближче концерт.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Error37 (Nintendocore, Post Hardcore, Australia) відбудеться 14 вересня 2018, 19:00, п’ятниця в Yellow Zeppelin. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+