ЭЛИЗИУМ Відкриття концертного сезону

15 вересня 2019, 20:00, неділя
Харків, Клуб "Корова"
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Вперше за вісім років ЕЛІЗІУМ знову виступлять в Харкові і відкриють концертний сезон в клубі "Корова"!
 
Група ЕЛІЗІУМ - особлива. Рок-група з Нижнього Новгорода, заснована в 1995 році. Колектив виконує мелодії в змішаному жанрі музики, який ґрунтується на панк-року з домішкою реггі, метала і інших стилів. ЕЛІЗІУМ іменує свій музичний напрям космос-роком.
 
Група ЕЛІЗІУМ стала популярна в Нижньому Новгороді в ранні роки виступів, а після випуску свого другого альбому «Все острова!» Стала одним з провідних виконавців панк-року в СНД. ЕЛІЗІУМ часто дає спільні концерти з іншими рок-колективами, а також є першим виконавцем, який виступив із зарубіжними групами NOFX, Mad Caddies і Die Ärzte. В даний час, у ЕЛІЗІУМ налічується понад 20 музичних релізів, включаючи дев'ять студійних альбомів і триб'ют-альбом Cover Day. Останній студійний альбом, «Яды», вийшов в 2017 році.
 
ЕЛІЗІУМ закохалися в українську мову і культуру нашої країни настільки, що в 2011-му випустили максі-сингл «Найкращі співанки».
 
Групі вже більше 20 років, а вона не втратила ні гостроти, ні запалу і на питання: «Як вам вдається не старіти?» - відповідає, фронтмент групи Кузнецов Діма: «Деякі музиканти вважають, що глядачів не можна« перегодовувати», що він повинен йти з концерту трохи голодним. Щоб йому захотілося повернутися до виконавця. А ми з хлопцями вважаємо, що глядач нехай сам вирішує, скільки йому пісень слухати. Йдучи на «Елізіум», людина розуміє, що навіть якщо він відвернеться, вип'є пива в барі або засне, то після його пробудження ми все одно будемо грати ».
 
Цього разу хлопці обіцяють вечір божевільного року, виконають всі свої найкращі хіти, охоплюючи майже чверть століття творчості, а також, на радість своїм відданим фанам, представить абсолютно нові пісні.
 
Приходьте і отримаєте максимальний заряд енергії!
 
Увага: FACE & DRESS CONTROL!