У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Елеонора Джулік "Любовь - волшебная страна"

11 березня 2019, 18:30, понеділок
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Любі жінки!
 
Провідна актриса театру музичної комедії, лауреат міжнародних конкурсів Елеонора Джулік представляє нову програму: "Любов - чарівна країна", як подарунок Вам до 8 Березня.
 
Прозвучать найулюбленіші хіти з кінофільмів, мюзиклів і навіть ... романси!
 
У програмі візьмуть участь солісти Схiд ОПЕРА, лауреати міжнародних конкурсів Макс ворочок і Сергій Замицкій. Ведучий: Кирило Галушко.
 
У цей день все для Вас!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Елеонора Джулік "Любовь - волшебная страна" відбудеться 11 березня 2019, 18:30, понеділок в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+