У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ЕГОР НАТС

18 березня 2022, 19:00, п’ятниця
Всі квитки продані
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 12 ЛИСТОПАДА 2021 19:00 НА 18 БЕРЕЗНЯ 2022 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Проект 365DAY підготував для вас наймасштабніший захід, який коли-небудь робив - це ексклюзивний виступ ЄГОРА НАТСА @egornats у Харкові. Артист вперше виконає треки зі свого нового альбому «ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В HYPERPOP», а також свої головні хіти «Хочу к Тебе», «Соврал».⚡️
 
18 БЕРЕЗНЯ - Єгор Натс в Харкові
 
open door - 19-00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ЕГОР НАТС відбудеться 18 березня 2022, 19:00, п’ятниця в Secret Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+