У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дюймовочка (балетний театр ХХШ)

27 березня 2021, 11:30, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Крихітна тендітна дівчинка - і великий, дуже грубий світ, що обступив її.
 
Як не втратити себе, стати сильніше «середовища»? Якесь невиразне усвідомлення свого призначення змушує її бігти від жаб і жуків - її нестримно тягне вгору, в небо: «Здається - зробити зусилля, і віднесуть мене крила!». Що за безцінний дар - вміти прислухатися до себе, і, незважаючи на задушливі нори і тонкі болота, йти до своєї мрії. Історія Дюймовочки виявиться приводом не тільки для веселого проведення часу в театрі, а й їжею для роздумів дітей і дорослих.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дюймовочка (балетний театр ХХШ) відбудеться 27 березня 2021, 11:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+