У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Двери хлопают

Продаж припинено
минула подія

Про подію

М. Фермо
Комедия в 2-х действиях
Режиссёр-постановщик - А. ДРАЧЕВ
 
Изящный легкий юмор, искрометные диалоги, забавные ситуации и при этом точный психологический портрет наших с Вами современников – таков изящный рецепт зрелища по-французски от мастера современной комедии
 
Этот дом - сущий проходной двор! Один пришел, другой ушел, стук дверей, сквозняк по жизни, ветер в голове. Но все же они вместе, любят друг друга, хоть и далеко не всегда находят общий язык и собираются за одним столом – три поколения, такие разные, такие одинаковые…
 
Продолжительность спектакля 2 часа 20 минут
 
Если на сайте закончились билеты - обратитесь в кассу театра.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Двери хлопают відбудеться 18 грудня 2016, 12:00, неділя в Харківський академічний драматичний театр (велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+