Інформація щодо обмеження масових заходів!

Duo sonoro. Beethoven

7 липня 2019, 20:30, неділя
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Схід ОПЕРА продовжує великий проект BEETHOVEN на Камерній Сцені!
 
07 липня зустрічаємо Duo sonoro та три сонати Людвіга ван Бетховена для скрипки та фортепіано, шо завершать скрипічну частину циклу. Цей концерт продовжує великий проект BEETHOVEN, в рамках якого у період з травня по вересень на Камерній Сцені Схід ОПЕРА пройде 6 вечорів, присвячених саме струнним сонатам композитора.

7 липня, починаючи з 20:30, у програмі Вечора #3 звучатимуть Друга, П’ята та Дев’ята сонати для скрипки та фортепіано. Український дует Duo sonoro - це скрипаль Андрій Павлов та піаністка Валерія Шульга. Вони є представниками молодої музичної генерації України та з великим успіхом презентують національну музичну школу на багатьох престижних форумах в Україні та за кордоном.

У дуеті виступають з 2007 р., а їх концертна географія включає виступи на Monteleon Сhamber music festival в Іспанії, Zeist Music Days та Grachtenfestival в Нідерландах, Randspiele в Німеччині, концерти в Італії, Польщі, Австрії, Великій Британії, участь у майстер-класах камерної музики зокрема із такими професорами, як Марк Данель, Андрій Бєлов, Олександр Павловський, Філіп Зетцер.

Дует Sonoro є лауреатом і володарем спеціальних призів численних міжнародних
конкурсів, серед них Гран -прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія,2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition ( Австрія, 2015), ІІІ премія Stasys Vainiunas International chamber music competition (Литва, 2014) тощо.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Duo sonoro. Beethoven відбудеться 7 липня 2019, 20:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+