У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

DREZDEN

13 березня 2020, 19:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Ознайомитися з умовами повернення

За рік існування у колективу Сергія Михалка DREZDEN з'явилася велика кількість шанувальників, які з нетерпінням чекали виходу нового альбому і анонсування перших концертів. І ось сталося: сьогодні музиканти представляють другий студійний альбом «ЕДЕЛЬВЕЙС» і оголошують перші виступи в Білорусі та Україні.
 
DREZDEN - це еклектичний сплав «The Cure», «Wolfsheim» та Олексія Вишні. Це переосмислення музики Нової хвилі і «Neue Deutsche Welle» через 40 років. В «Едельвейсі» Сергій Міхалок продовжує традиції дебютного альбому: філософські тексти пісень наповнені грою слів, таємні смисли яких доведеться розгадувати слухачам. Разом з Сергієм Михалком у записі альбому "Едельвейс" брали участь Павло Михалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мишкевич
(бас), Денис Шуров (барабани) і Павло Величко (гітара).
 
Саме таким складом DREZDEN відправиться і в перший концертний тур. 19 січня 2020 року, в день народження Сергія Міхалка, презентація концертної програми відбудеться у Львові, 28 лютого 2020, відразу ж після презентації в Мінську, DREZDEN почують у Києві, а 13 березня 2020 колектив виступить у Харкові.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

DREZDEN відбудеться 13 березня 2020, 19:00, п’ятниця в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+