МДТеатр ПРЕМ'ЄРА "DreamWorks #МечтаСбывается"

Бронь На касу
72
години

Опис

Розпочни своє літо з МДТ
Творці ТОПових комедій Харкова взялися за велику форму складного жанру комедійна драма.
Автор п'єси Іван Вирипаєв і режисер Олексій Райт будуть говорити з нотою гумору і гротеску про сучасні стосунки чоловіка і жінки.
 
Сюжет драми - фентезі «DreamWorks #МечтаCбывается» розповідає дивовижну історію кохання між двома супругами. Історія починається з люблячої і щасливої родини. Але трапляється величезне нещастя, обставини забирають дружину Девіда. Кожен день він бореться сам з собою не в силах бачити тягар самотності, в той час як Меріл знаючи що буде відбуватися з чоловіком приготувала йому знаки порятунку. Однак для Девіда виявляється абсолютно несподіваним поворотом подій, весь його навколишній світ, всі його друзі - комічний і добродушний світ приготований Меріл після своєї смерті прирікає Девіда на ще більші переживання виявляється невиносним. Девід не може змириться зі смертю Меріл, і зустрічається з нею навіть після її смерті.
Ця комедійна мелодрама дасть особливий поштовх для роздумів сучасній людині. Єдине що ми можемо відчути в своєму житті і вірити без нав'язування переконань це любов чоловіка до жінки.
 
Чому варто йти:
 
- на сцені 10 акторів
- масштабні декорації
- сучасна драматургія Івана Вирипаєва
- Особливий вечір в самому комфортному залі (влітку працює кондиціонер)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МДТеатр ПРЕМ'ЄРА "DreamWorks #МечтаСбывается" відбудеться 1 червня, 19:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+