Вистава-шоу "ДРАКОН"

15 березня 2019, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Від творців чудового спектаклю «Серенада сонячної долини», шикарна постановка «Дракон» за мотивами нестаріючої п'єси Євгенія Шварца з іскрометними жартами і талановитими акторами.
 
За основу вистави узятий казковий сюжет про дракона, якого не можна перемогти, тому що він живе в кожному з жителів міста. Ця історія зовсім нема про чудовисько. Вона про людей, які не готові до свободи, адже життя під владою дракона вони вважають цілком прийнятною. Втративши одного тирана, вони покірно коряться іншому. Виявляється, вбити дракона недостатньо ...
 
Спеціально для вистави були створені оригінальні декорації і унікальні костюми. На глядачів чекає світлове шоу, що запам'ятовуються і живий музичний супровід. Створять цю березневу казку для вас кращі актори: Володимир Горянський, Дмитро Ступка, Олександр Меламуд, Олексій Суханов, Світлана Косолапова, Максим Максимюк, Андрій Джеджула, Володимир Захарченко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава-шоу "ДРАКОН" відбудеться 15 березня 2019, 19:00, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+