Інформація щодо обмеження масових заходів!

Дон Кіхот (балет)

29 квітня 2020, 18:30, середа
Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
02:15

Про подію

Балет на 3 дії з прологом
 
Лібрето М. Петіпа за мотивами однойменного роману М. Сервантеса
У балеті «Дон Кіхот» на музику Людвіга Мінкуса не варто шукати філософської глибини видатного роману Сервантеса про лицаря сумного образу. Його історія стає лише приводом для яскравого танцювального видовища, де головні герої – молода пара Кітрі та Базиль, а Дон Кіхот – почесний гість на їхньому весіллі, адже саме завдяки допомозі шляхетного лицаря закохані змогли побратися.

Поряд із ліричною лінією, образ дон Кіхота розкривається й з комічного боку. То він «рятує» Санчо Пансу від дівчат, то плутає вітряки з велетнями… Безліч «відчайдушних» вчинків, блазнівські витівки наповнюють балет   добрим гумором.

Хореографічною основою цього твору є, насамперед, характерні танці й дивертисменти, кожен з яких яскраво й колоритно реалізований. Ініціатор створення «Дон Кіхота» на музику Л. Мінкуса та автор лібрето – видатний балетмейстер М. Петіпа – синтезував у ньому все найефектніше, що було в класичній хореографії його часу. Балет передає загальний дух іспанських танців, про котрі Сервантес писав: «Здається, вирує сама Радість і скачуть самі Веселощі».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дон Кіхот (балет) відбудеться 29 квітня 2020, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+