Малий Театр Ляльок & Проект "лялькарі". "ШОУ ДОМАВОЙ"

3 листопада 2018, 12:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Як ужитися разом зануді домовичка, веселому людині і полохливий коту?
 
Це розповідь одного лялькаря, який, одного разу, оселився в одному будинку і трапилася ось така історія) Робити було нічого і він спорудив ціле уявлення, щоб про це розповісти.
 
Лялькова ШОУ "Будинок А виття" - це веселий і дотепний спектакль лялькаря-черевомовця для сімейного перегляду)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Малий Театр Ляльок & Проект "лялькарі". "ШОУ ДОМАВОЙ" відбудеться 3 листопада 2018, 12:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+