Інформація щодо обмеження масових заходів!

Дім Бернарди Альби

Перенесення заходу
минула подія
Російською мовою

Про подію

МАЛА СЦЕНА ім. ОЛЕКСАНДРА Беляцького

Федеріко Гарсіа Лорка

Остання драма Федеріко Гарсіа Лорки «Дім Бернарди Альби», написана за кілька місяців до загібелі.

Бернарда Альба фанатично дотрімується консервативних поглядів на життя, правил та догм, а ее Власні діти, Фактично, превращаются ее полоненок. Альо в герметичному пространстве пристрасті стають только потужнішімі, а помилки та Наслідки - фатальнішімі: любов двох дочок Альби до одного Чоловіка виробляти до самогубство молодшої.

Мала залу театру, у Якій Глядачі сидять на відстані простягнутої руки від артістів, дозволяє Глибока відчуті емоційність історії та акторська Виконання, а Незвичайна інтер'єр простору становится орігінальною декорацією вистави.

Режисер - Андрій Лебідь

Вистава идет російською мовою

Для старшого шкільного віку та дорослих

Якщо на сайті зупинено продаж - звертайтеся за квитками в касу театру

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дім Бернарди Альби відбудеться 17 квітня 2020, 19:00, п’ятниця в Харківський театр для дітей та юнацтва (ТЮГ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+