Вистава "Доктор знает все"

25 листопада 2019, 19:00, понеділок
Харків, ХНАТОБ
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:20
З антрактом
Бронь На касу
24
години

Про подію

За численними проханнями глядачів вистава перенесена назад в ХНАТОБ
Всі квитки дійсні

Спектакль - свято! Спектакль, який не залишив жодного глядача байдужим! Спектакль, який хочеться подивитися ще раз! Тому що за іскрометним гумором, незвичайно цікавими діалогами, блискучою грою акторів ховається глибокий філософський зміст п'єси.
 
Доктор знає все - це не комедія положень. Це комедія одного положення, в якому опинилися герої п'єси. Начебто звичайна ситуація: двоє приходять до лікаря зі своїми душевними проблемами. Тільки пацієнти - не люди, а ангел з бісом.
 
І проблеми такі, що незрозуміло, кому повинен допомогти доктор: їм, собі або людству. Складні взаємини між представниками світла і темряви змусять вас сміятися ... чи плакати.

Режисер вистави і виконавець ролі чорта - Олег Фомін широко відомий глядачам за своїми кіно і театральних робіт. У 1988 році отримав головну роль в кримінальній драмі «Мене звуть Арлекіно». Успіх картини був приголомшливим, глядачі ломилися в кінотеатри. Але зоряна хвороба Олегу Фоміну Чи не загрожує - на фестивалі запрошували інших, на «Біларусьфільмі» мішками спалювали листи його шанувальників, а журналісти нічого про нього не писали, полінившись знайти артиста в Ризі.

У цьому спектаклі Олег Фомін грає роль чорта - представника темних сил, але, як завжди в нашому житті, не все однозначно ...
Артист Олексій Макаров - син знаменитих Валерія Макарова і Любові Поліщук - закінчив ГІТІС і був прийнятий в трупу театру ім. Моссовета. У кіно дебютував в 1999 році головною роллю Іллі в трилері Бориса Гіллера і Олександра Бородянського «Чек». У тому ж році знявся в драмі Станіслава Говорухіна «Ворошиловський стрілок». Актор постане перед глядачами у віставі в ролі доктора, якому потрібно розсудити світлі і темні сили на благо людству.

Владмир Фекленко - популярність йому принесли ролі в серіалі «Глухар», «Універ. Нова общага »,« Братани-2 ».
Спектакль поставлений в кращих традиціях комедійного жанру, так як в наші дні дуже складно знайти матеріал, який змусить глядачів не тільки нестримно сміятися, але і, задумавшись над тим, що відбувається, - плакати ...
Тривалість: 2 години 20 хвилин з антрактом.
 
Всеукраїнський тур. Актори мають дозвіл на в'їзд в Україну. Вистава обов'язково відбудеться.