У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

DJ Kirill Doomski

13 листопада 2021, 23:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Музичне бачення Кирила Думського важко недооцінити. Будучи одним із лідерів та довгожителів української клубної культури із самого її зародження, він, як ніхто інший, знає секрети створення необхідної атмосфери будь-якого заходу. Будучи основним резидентом всесвітньої мережі «Buddha Bar», він прославився своїм неординарним підходом до музики, що робить його ідеальною кандидатурою для представлення України на найкращі танцювальні події планети: Sensation та Global Gathering, а також бажаним гостем в основних закладах мережі «Buddha Bar» Монако, Лондон, Дубай, Бахрейн, Париж, Санкт-Петербург. Саме Кирило увійшов до історії українського діджеїнгу, як людина якого обрала сама Мадонна для розігріву її концерту у Києві в рамках туру MDNA.
 
Line up:
@djmawrick
@k.doomski
@iulskiyroman
 
FC/21+
START: 23:00 !!!
 
Ми чекаємо тебе...
Кількість місць обмежена 👆

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

DJ Kirill Doomski відбудеться 13 листопада 2021, 23:00, субота в ARIZONA place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.