Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

DJ BURZHUY

25 лютого 2017, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

#1TOPDJ UA - DJ BURZHUY в эту ночь отыграет свой диджей-сет в ночном клубе "Jackson".

Burzhuy - это более 100 выступлений за год в ночных клубах Украины и зарубежья. Плотный гастрольный график тесно переплетается с выпуском популярного радиошоу Эпатаж, а также регулярным выпуском авторских треков и ремиксов, которые получают мощную поддержку радиостанций по всему СНГ. Burzhuy победитель конкурсов от TOPDJ, PIONEER, GLOBAL GATHERING UKRAINE, PROMODJ, DJSOUNDS,Резидент KISS FM , проекта KAFFEIN.

СТОИМОСТЬ ПЕРВЫХ БИЛЕТОВ - 50 грн.
ВСЕ КТО ПРИОБРЕТЕТ БИЛЕТ ЗАРАНЕЕ ПОЛУЧИТ БЕСПЛАТНЫЙ "КОКТЕЙЛЬ" НА БАРЕ !

г. Харьков, м. Научная, ул. Серповая 4

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

DJ BURZHUY відбудеться 25 лютого 2017, 22:00, субота в Клуб "Jackson". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+