ДИСКОТЕКА 90-Х (Ace of Base, Ice MC, Mr.President, Snap)

25 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця
Харків, Палац Спорту
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
03:00
Бронь На касу
24
години
До
4 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

25 жовтня 2019 року о 19:00 в Палаці Спорту Харкова - грандіозний фестиваль "Дискотека 90" за участю поп-легенд: ACE OF BASE (Jenny Berggren), Ice MC, Mr.President, SNAP!
 
Запрошуємо на масштабний запальний фестиваль в Харкові, на якому ви повернетеся в безтурботну гучну молодість, а хтось - і в дитинство! Пригадайте свої найприголомшливіші вчинки, що відбувалися під ці музичні ритми 90-х!
 
Фестиваль "Дискотека 90" - це тригодинний танцювально-музичний марафон, сповнений спец-ефектами, атмосферними декораціями, професійними танцювальними шоу, улюбленими ритмами eurodance та хітами, або скажемо "Хітярами", у виконанні справжніх світових поп-зірок, легендарних кумирів декількох поколінь: Ace of Base (Jenny Berggren), Ice MC, MR.President, Snap!!
 
Так-так! Власною персоною ці хедлайнери вечора з’являться на сцені столичного Палацу спорту  та доведуть вас до несамовитого екстазу своїми оригінальними "All That She Wants", "Happy Nation", "Easy", "Think About the Way", "Coco Jumbo", "The Rhythm Is a Dancer", "The Power" та багато інших композицій, що задавали темп абсолютно всім дискотекам в 90-х!
 
Варто тільки розпочати наспівувати ці слова, як в голові миттєво лунає продовження. Ось настільки блискуче вони закарбувалися в пам’яті мільйонів!
 
 
Ace of Base - шведська поп-група, топ-ідоли дев’яностих, чий альбом "Happy Nation" потрапив до Книги рекордів Гіннесса як "найкасовіший дебютний альбом". Цю стокгольмську четвірку навіть порівнюють із ліверпульскою, оцінюючи величезний внесок у розвиток музичної культури.
 
Ice MC – легенда дискотек 90-х. Його хіти "Easy", "Think About the Way", "It’s a Rainy Day" і сьогодні вважаються класикою танцювальної музики, які закріпили за Ice MC славу одного з найпопулярніших євроденс-виконавців.
 
MR.President - німецька танцювальна група в стилі eurodance, чиї роботи мали приголомшливий успіх на танцполах Європи, а найвідомішою піснею є ритмічна "Coco Jumbo".
 
Проект SNAP відомий своїм іскрометним хітом "Rhythm is a Dancer" та до сих пір залишається лідером у стилі євроденсу з моменту свого створення.
 
Отже, тут кожен знайде застосування для своїх танцювальних навичок та не в змозі буде приборкати вокальні пориви! Музика - це мова, що об’єднує, а музика дев’яностих - це ціла епоха в історії та серцях поколінь.
 
Не упустіть можливість упірнути з головою в грандіозний фестиваль, машину часу "Дискотека 90" за участю легендарних виконавців, після якого ви будете ще довго оговтуватися та повертатися в буденне життя!