ДИСКОТЕКА 90-х - GhostBusters Show

2 листопада 2019, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Спеціальні гості - резиденти # СіСіКе4 з новим проектом GhostBusters Show! Улюблені хіти повернулися разом з їх посланцями! Вони приїдуть нагадати Вам те, що вже давно було забуто! ⠀
Любителі нічного життям можуть зіткнутися зі справжніми привидами, які з'являються лише в темний час доби. Їх поведінка затьмарює радість городян. Для винищення потойбічних шкідників була створена спеціальна команда. Це професіонали з паранормальних явищ, які зловлять і утилізують цих істот.
Головна зброя мисливців - супер звук, мега голос і забійні ТАНЦІ! Адже вони - "МИСЛИВЦІ ЗА ПРИВИДАМИ"! ⠀ ⠀
 
Вхід дівчатам до 00.00 вільний. ⠀⠀
Open Door: 22.00 ⠀
Face & Dress Code. ⠀

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ДИСКОТЕКА 90-х - GhostBusters Show відбудеться 2 листопада 2019, 22:00, субота в Radmir Main Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+