Інформація щодо обмеження масових заходів!

Disco Party 'WAKE UP' (6-11 років)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Disco Party 'WAKE UP' (6-11 років) - эдина у Харкові дискотека для дітей!
- крутий МАЙСТЕР-КЛАС з хіп хоп імпровізації від найдбайливішої Valeriya Mayskya
- поєднання ексклюзивної музики, яку ви більше ні де не почуєте, та найпопулярнішої музики 
- комфортна атмосфера, де ваша дитина буде щалива у компанії нових друзів

Цією дискотекою ми починаємо набір у групи з хіп хопу для дітей від Школа Магії Театру. Сьогодні це така форма вільного руху і навіть розмови зі світом. Це розмова, яку може вести і хлопчик і дівчинка. Доречі хлопчикам хіп хоп подобається більше за всі інші види танцю, бо там вони залишаються собою і ім не треба робити нічого "дівчачого".
Тут треба бути вільним, треба бути самим собою. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Disco Party 'WAKE UP' (6-11 років) відбудеться 10 лютого 2018, 18:00, субота в Платформа театральних Ініціатив. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+