Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Диригент-Батл

26 березня 2021, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Друзі, запрошуємо вас 26 березня на справжній Диригент-Батл!
 
В рамках концерту з МАСО «Слобожанський» два молодих і талановитих музиканти - Владислав ПЕТРИК і Віталій ЛЯШКО спробують себе в амплуа диригентів. Всі глядачі матимуть змогу віддати свій голос тому з учасників батлу, який справить на них найбільше враження!
 
Окрім того, кожен учасник батлу проявить себе і як соліст.
Концерт розпочнеться з увертюри «Севільський цирульник» композитора Джоаккіно Россіні не випадково. Це ідеальний спосіб підвести програму концерту до Інтродукції та теми з варіаціями для кларнета з оркестром того ж автора, Россіні, де солістом стане Віталій Ляшко. Завершить перше відділення симфонія Прокоф'єва під назвою «Класична», яка хоча й написана в 20 сторіччі, відображає відчуття музики 18 століття сучасною людиною.
 
Всі 3 твори, які прозвучать у другому відділенні, утворюють собою арку романтичного періоду класичної музики, в якій червоною ниткою простежуються ідеї торжества любові, людської самопожертви та перемоги життя над смертю. Кожен з творів містить в собі завершений художній образ, який можна порівняти з літературною новелою.
 
І відділення, диригент - Владислав Петрик
Дж. Россіні, Увертюра до опери "Севільський цирульник" 
Дж. Россіні, "Інтродукція та тема з варіаціями" для кларнету (соліст - Віталій Ляшко) 
С. Прокофьев, Перша симфонія ("Класична")
 
ІІ відділення, диригент - Віталій Ляшко 
Л. В. Бетховен,  Увертюра "Коріолан" 
Дж. Верді - Л. Бассі, Концертна фантазія для кларнету з оркестром (соліст - Владислав Петрик) 
К. Сен-Санс, "Танець смерті"

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Диригент-Батл відбудеться 26 березня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+