Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр на Жуках. Вистава «Деталізація»

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:15
Бронь На касу
72
години

Про подію

Вистава «Деталізація» в Харкові

Андрій і Олена живуть в квартирі, за вікнами якої розгортається революційний Майдан. Андрій, відомий музикант, оббиває пороги консульства в спробах отримати шенгенську візу для турне по Європі. Олена майже не виходить з квартири і живе за щільно зачиненими шторами. Але коли сама історія стоїть на порозі, сховатися неможливо. Олену втягує в ланцюг запаморочливих подій, то смішних і безглуздих, то глибоко трагічні, в результаті яких їй доводиться відмовитися від позиції невтручання, рятуючи людей на площі ... Основна сюжетна лінія доповнюється сценами, де оживають посуд, канцелярські папки, друку, пістолет і т.д.

П'єса була написана директором і актором Театру на Жуках Дмитром Терновим за рік до трагічних подій на Майдані і за підсумками 2012 року визнана кращою на головному драматургічному конкурсі Східної Європи «Говорити про кордони. Життя в епоху змін ». Переведена на німецьку, польську, французьку, українську мови, видана і поставлена ​​в Австрії та Німеччині (відгуки німецької критики - нижче). Особливістю п'єси є поєднання жанрів, які зазвичай не з'єднуються в одному драматургічному творі.

Вистава Жуков - перша постановка «Деталізації» в Україні, її прем'єра відбулася в грудні 2017 року.

Дійові особи та виконавці

Андрій, Друга папка - Олександр Толочек

Олена, Відвідувач консульства - Ірина Удалова

Валі, Глечик з-під вина, Охоронець - Антон Щербак

Блюдце, Перша папка, Ольга Іванівна - Діна дюрбе

Сусідка, Чашка, Важлива друк - Наталія Фірсова

Бокал, Пістолет - Сергій Кисельов

Офіцер, Заварник, Лев Борисович, Найголовніша друк - Дмитро Терновий

Світло, звук - Антон Пєтухов

Музичне оформлення - Анастасія Тернова

Сценографія, костюми - Ольга Тернова

Режисер-постановник - Ольга Тернова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр на Жуках. Вистава «Деталізація» відбудеться 29 вересня 2018, 16:00, субота в Приватна гімназія "Осередок" (Ліве крило). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+