Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

День народження Харківського IT Кластера в ЛІТОПАРКу

6 липня 2019, 16:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Харківський IT Кластер в цьому році святкує 4-ий день народження!
 
В цьому році вперше ми збираємо IT community на майданчику ЛІТОПАРКу, для того, щоб разом відмінно провести час.
 
Ми приготували унікальний сюрприз! Ми знаємо, що харківські IT фахівці відрізняються високим рівнем професійної експертизи.
 
Але талановита людина талановита в усьому. І в тому числі, ми виявили професійні музичні групи всередині нашого IT community.
 
Вперше в Харкові ви почуєте музикантів з різних IT-компаній на одній сцені.
 
На великій сцені ЛІТОПАРК 6 липня виступлять GumBeat, Камера Наблюдения, Ницше Плакал, Bangton, Green Milk Company, Skyward Rose, VIA. Щоб оцінити старання наших хлопців, приходьте на свято. Беріть з собою друзів, дітей і родичів. Цікаво буде кожному!
 
Тому чекаємо всіх бажаючих в ЛІТОПАРКу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

День народження Харківського IT Кластера в ЛІТОПАРКу відбудеться 6 липня 2019, 16:00, субота в ЛІТОПАРК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+