Інформація щодо обмеження масових заходів!

DEFINITION

23 лютого 2019, 23:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

23.02, (субота), DEFINITION (Швейцарія) в Opium!
 
Саунд продюсер, зарекомендував себе неповторним звучанням на таких великих лейблах як Diynamic, Hive Audio а так же Definition: Music, на якому є власником і засновником. Коли лейбл носить те ж ім'я що і його засновник, Ви вже з легкістю можете припустити те, який і наскільки це артистично синхронізований експресіонізм. Стильний deep house і мінорний, експериментальне deep techno прекрасно описує те найнеповторніше і оригінальне звучання. Сам Darius Syrossian був настільки глибоко вражений музичним смаком Definition, що з появою лейбла Definition Music відразу ж виступив з підтримкою його і випустив свій новий реліз - а це говорить багато про що! ⠀

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

DEFINITION відбудеться 23 лютого 2019, 23:00, субота в Opium Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+