Deenara / CHI by Decadence House

9 березня 2019, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

9 березня нас відвідає чарівна резидент столичного CHI By Decadence House.
 
Deenara - незвичайний, емоційний і перспективний артист в музичному світі.
 
Вона почала розвивати свою пристрасть до електронної музики ставши резидентом в самому успішному, відомому всьому проекті CHI by Decadence House (Kiev, Ukraine) .DEENARA брала активну участь у створенні і розвитку того самого проекту CHI. Якісні шоу, перформанси, магічні декорації, кращі актори і проф танцюристи - за все це відповідальна наша талановита гостя.
 
Інструменти, гіпнотичні звуки, мелодійний вокал, етно ритм - то, що надихає DEENARA .Вона професіонал своєї справи, і точно знає, що потрібно публіці в клубній сфері!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Deenara / CHI by Decadence House відбудеться 9 березня 2019, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+