Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Dave Evans. AC/DC

17 вересня 2015, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Легендарный голос AC/DC едет в Харьков!
Ты слышал его на пластинках и пленках, которые пылятся в письменном столе твоего отца. Ты видел его на фотографиях. Но тогда ты даже не догадывался, что именно благодаря ему «Can I Sit Next To You, Girl?», «Baby, Please Don’t Go!», «Rock’N’Roll Singer» впоследствии стали хитами. И видимо не знал, что именно этот человек вместе с Малькольмом и Ангусом Янгами делил одну сцену в эпоху славных 70-х, и стоял у истоков австралийского рока. 
Тогда готовься прикоснуться к легенде! Ведь Дейв Эванс, первый «оригинальный» вокалист тех самых AC/DC, снова летит в Украину. А уже 17 сентября он порвет Харьков, качнув его настоящим, «закаленным», выдержанным годами, как дорогой коньяк, рок-н-роллом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Dave Evans. AC/DC відбудеться 17 вересня 2015, 20:00, четвер в Клуб Місто. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+