У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дні франкофонії в Харкові. «Couleur de peau: Miel» /«Колір шкіри: мед»

25 березня 2019, 18:30, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Couleur de peau: Miel» /«Колір шкіри: мед», (субтитри: українські)
рік: 2012, тривалість: 75 хв.
жанр: анімація, 
Країна: Франція, Бельгія
Режисер: Юнг Сик-Жуна і Лорана Буалё
Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=WFfojlA_d4c
Синопсис: 
Дивовижний анімаційний фільм, що поєднує кілька кінематографічних прийомів, щоб краще висловити душевний стан свого автора. Нерівномірно, але зворушливо.
З моменту закінчення Корейської війни по всьому світу розкидано 200 000 корейських дітей. Юнг, який народився в 1965 році в Сеулі і прийнятий в 1971 році бельгійської сім'єю, є одним з них. Адаптований з графічного роману «Колір де peau: дорога», фільм згадує деякі ключові моменти в житті Юнга: притулок, прибуття до Бельгії, сімейне життя, важку юність ... 
Він розповідає нам про події що привели його до прийняття своїх міксів. 
Викорінення, ідентичність, інтеграція, материнська любов, а також прийомна сім'я і змішана сім'я - все це теми, присвячені поезії, гумору і емоціям ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дні франкофонії в Харкові. «Couleur de peau: Miel» /«Колір шкіри: мед» відбудеться 25 березня 2019, 18:30, понеділок в Планета Кіно. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.