У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Confessions Of A Traitor / Sarea / The Hiraeth

24 травня 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Confessions Of A Traitor (Англія)
Круті металкорщіки з Лондона, які знають, як прокачати зал і вже неодноразово закохали в себе українських фанів важкої музики.
 
Sarea (Швеція)
Хлопці, які ви просили і чекали вже давно, а ми не втрачаємо можливості запросити саме тих, кого ви хочете! Шведи, які грають сучасний мелодійний метал і радують слухача крутими лайвами.
 
The Hiraeth (Україна)
Київський, відносно молодий, але вже відомий в наших колах колектив металкорщіков.
За час існування гурт своїми силами випустилв дебютний ЕР «Intention», кілька синглів і недавно екранізувала свій трек «Puppet».
На рахунку The Hiraeth тур по Україні, участь в премії BUMA 2018 і велика кількість крутих лайвів. Зараз хлопці активно записують альбом і представлять частину з нового матеріалу на концерті в Харкові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Confessions Of A Traitor / Sarea / The Hiraeth відбудеться 24 травня 2019, 19:00, п’ятниця в LF club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.