Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Максим Розенфельд: Берлін. Симфонія великого міста

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

На прохання глядачів 9 та 25 грудня МАСО “Слобожанський” і Максим РОЗЕНФЕЛЬД знову запрошують поціновувачів мандрівок і чудової музики на пізнавальну програму “Берлін. Симфонія великого міста”. Це буде цікава “віртуальна” подорож Берліном, його історією та сьогоденністю. І вона буде новою навіть для тих, хто був на прем’єрі, бо жоден виступ Максима Розенфельда не повторюється та кожен з них цікавий по-своєму.
 
Берлін - дивовижне місто з непростою долею та цікавою історією. В рамках цієї програми ви відкриєте його для себе заново та з несподіваних сторін.
 
Тож, не відмовляйте собі в задоволенні поринути в атмосферу однієї зі світових столиць, дізнатися захоплюючі історії та факти про Берлін від Максима Розенфельда, а також насолодитися тонко підібраними музичними творами у виконанні Молодіжного академічного симфонічного оркестру “СЛОБОЖАНСЬКИЙ” під орудою Юрія ЯКОВЕНКА. 
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Максим Розенфельд: Берлін. Симфонія великого міста відбудеться 25 грудня 2021, 18:30, субота в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+