У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Малий театр маріонеток. Різдвяна історія "Що трапилося з оленятком?"

29 грудня 2021, 11:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Жив у одному зимовому лісі маленький оленятко і мріяв він стати справжнім різдвяним оленем. Чекав він дня, коли його ріжки стануть великими і красивими, але одного разу вночі вони в нього відпали.
 
Оленятко наш став швидко шукати заміну ріжкам своїм і змайстрував їх з гілок різних. Щоб дізнатися чи красиві його нові роги, вирушив він у лісі гуляти і у звірів питати: медвідь він розбудив, зайця зустрів, а потім і з вовком поговорив — як раптом опинився він на пустельній зимовій галявині перед дуже складним вибором.
 
Чи здійснив оленятко свою мрію? Який вибір йому довелося зробити? І що було головним у цій історії?
 
Театр маріонеток представляє інтерактивну виставу для сімейного перегляду, де є місце казці та моралі. Що таке відповідальність та почуття турботи? Які випробування можуть прийти на шляху до мрії? І що головне слід пам'ятати перед будь-яким вибором?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Малий театр маріонеток. Різдвяна історія "Що трапилося з оленятком?" відбудеться 29 грудня 2021, 11:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.