Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Чіполіно". Вистава дитячого балетного театру ХХШ

21 червня 2020, 11:30, неділя
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
01:20
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Казка італійського письменника Джанні Родарі; спочатку, з 1951 по 1957 рік публікувалася як «Il romanzo di Cipollino».
 
Персонажі казки - антропоморфні овочі і фрукти: швець Виноградинка, кум Гарбуз, дівчинка Редиска, хлопчик Вишенька і ін. Головний персонаж - хлопчик-цибулинка Чіполліно, який бореться проти утисків бідняків з боку багатіїв - синьйора Помідора, принца Лимона і ін.
 
Батька Чиполліно - старого Чиполлоне - садять в тюрму за те, що він ненароком наступив на мозоль принцу Лимону. Чиполліно обіцяє звільнити батька з в'язниці, для чого йде з дому і подорожує по країні, де правлять принц Лимон і графині Вишні. Він вступає в конфлікт з кавалером Помідором - керуючим графинь, і набуває нових друзів, за допомогою яких в кінцевому рахунку бере гору над синьйором Помідором, принцом і графинями.
 
Тривалість 1 год. 20 хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Чіполіно". Вистава дитячого балетного театру ХХШ відбудеться 21 червня 2020, 11:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.