Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Катерина Кухар. Балет "Children of the Night"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 14 КВІТНЯ 2021 19:00 НА 8 ЧЕРВНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
Прем‘єра неокласичного балету відбулася у 2018 році. Хореограф-постановник Олександр Абдукарімов створив виставу, надихнувшись коханням і танцем Олександра Стоянова і Катерини Кухар. Їх дует на сцені - це завжди гімн ідеальному.  Граційна, немов би жива статуетка, Катерина та емоційний, немов летючий на сцені, Олександр. Разом вони подарують справжнє свято мистецтва та емоцій. 
 
В основі балету - давньогрецька легенда про Андрогінів, міфічних істот, які колись володіли двома парами рук та ніг, двома обличчями на одній голові, але за непокору Зевс поділив їх на дві частини - чоловічу та жіночу. З тих пір кожна з частин змушена шукати свою половинку. 
 
Вислів «Знайти свою половинку» з'явився завдяки саме цій легенді.
 
Раніше цієї теми в балеті ніхто не торкався. Легенда буде розсказана  на сцені під музичні мотиви великих композиторів. У першому акті артисти танцюють під музику Антоніо Вівальді та Макса Ріхтера «Пори року», в другому - під Філіпа Гласса, Кліффа Мартінеса, Арво Пярта.
 
Народний артист України Олександр Стоянов: «Діти ночі - це істоти, які з'являються з мороку ночі - це людські страхи, сумніви, спокуси, які долають в темний час доби люблячу пару. Це ті перепони, які зустрічаються на життєвому шляху у будь-якої пари».
 
Народна артистка України Катерина Кухар: «Балет про те, як два люблячих серця переживають випробування почуттів. Про те, чи зможуть вони знайти свою половинку, чи не піддадуться спокусі, в тому числі й сексуальній. У першому акті герої знаходять свої половинки, проходять випробування,  що підготували їм діти ночі. Але в другому вони зустрічаються з надістотою, що володіє неймовірної енергією - з Провидцем, який керує дітьми ночі і хоче розлучити два люблячих серця, оскільки боїться втратити свою владу. Провидець боїться, що Андрогін своїм прикладом зможе зародити в душах людей зерно надії, яке допоможе їм знайти найсильніше і одночасно найкрихкіше відчуття, яке тільки є на Землі ».
 
Хореографія і постановка: Олександр Абдукарімов 
 
Музика: Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер, Філіп Гласс, Кліфф Мартінес, Арво Пярт

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Катерина Кухар. Балет "Children of the Night" відбудеться 8 червня 2021, 19:00, вівторок в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+