CHILDREN OF BODOM HEXED TOUR 2019

2 жовтня 2019, 20:00, середа
Харків, Арт-завод "Механіка. Інша Земля"
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Найяскравіші зірки melodic death metal Children of Bodom повертаються в Україну з новим альбомом HEXED

Найяскравіші зірки melodic death metal Children of Bodom повертаються в Україну з новим альбомом HEXED і грандіозним світовим туром !!!
Вантажівка з обладнанням, фірмові декорації і 100% чистої енергії: ось найскромніший сценарій вашого відвідування цього концерту!
Своє неординарне назву група Children of Bodom запозичила у страшній історії нерозкритого вбивства трьох тінейджерів, яке сталося 5 червня 1960 на березі озера Бодом, неподалік від фінської столиці. Пісні групи містять відсилання до різних фільмів жахів і трилерів: «Кошмар на вулиці В'язів», «Той, що виганяє диявола», «Діти кукурудзи», «Твін Пікс», а також до містичних серіалів і божевільним телепередач. В одних треках використовуються цитати, в інших - звукові фрагменти, які малюють сюрреалістичні картини на полотні важкої і швидкісний музики CoB.

Те, за що шанувальники обожнюють музику Children of Bodom, залишається незмінним ось вже протягом двох десятиліть - це шалена швидкість і ритм, брутальний вокал і драйвові гітарні рифи, що поєднують в собі мелодизм і технічні соло-партії.

Поспішайте купувати квитки і у вас ще є шанс зайняти місця в першому ряду!
Купуйте квиток сьогодні і спостерігайте, як ціни будуть рости щотижня!