Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Червоне Весілля"

7 вересня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ідея/Драматургія:  Вікторія Миронюк
 
Режисура живої газети: Костянтин Васюков, Ганна Онищенко
 
Історичне дослідження: Вікторія Миронюк, Нікіта Козлов
 
Перформер(к)и: Дарія Палагнюк, Нікіта Козлов, Омельченко Максим, Коваленко Діана, Васюта Юрій, Кришталь Марія, Ярошенко Дарія
 
Художнє оформлення: Дар’я Халіна
 
Музичний супровід: Олександра Малацковська
 
 
 
 
В перші роки після Жовтневої революції червоне весілля стало одним із ритуалів секулярної обрядовості - спільною творчістю партійних ідеологів, художників та народу. Натхненне авангардними на той час ідеями жіночої емансипації, колективізму та нового побуту, червоне весілля повинне було замінити традиційні релігійні святкування шлюбу та утвердити символічне єднання молодят між собою та із колективом.
 
Червоне весілля версії 2019 року переносить обряд в сучасний сценічний простір і намагається дослідити перформативну схему цієї весільної церемонії. Через гру, весілля запрошує глядачів зануритись в ідеї та естетику ранньорадянської ритуальності та подумати над наступними питаннями: що залишилось від історії, що ознаменувалась авангардними на той час концепціями про любов, сексуальність та колективну працю і життя? Як колективна пам'ять впливає на наше індивідуальне сприйняття історії радянського минулого. І, зрештою, як ця сценічна робота може прокоментувати процеси у нашому постреволюційному сьогоденні, і, зокрема, так звану декомунізацію?
 
 
Світський ритуал одруження супроводжуватиметься розважальним виступом  живої газети - популярного  у 1920-х агітаційного жанру, який виконували самоорганізовані групи ентузіастів. Виконає її  харківський театр “Публиціст”, який із 1970х спеціалізувався на  нащадках агітаційного театру.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Червоне Весілля" відбудеться 7 вересня 2019, 19:00, субота в Палац студентів ХПІ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+