Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр "В две руки" Чертова дюжина

6 жовтня 2016, 18:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Найти спутницу жизни непросто!
Кто-то ищет по любви, кто-то по расчету, а кто-то-по случаю. Сюжет закручен вокруг богатенького бизнесмена, который желает найти ту единственную,которая полюбит его за большое доброе сердце, а не толстый кошелек. В этой авантюре участвуют его мать и лучший друг. С претендентками он познакомился накануне.  Смотр будущих невест в разгаре, они чередуются одна за другой и, наконец,кажется, что правильный выбор сделан, но...
Игра принимает неожиданный оборот, о котором никто не мог и подумать...
 
Режиссер: Олег Русов 
в ролях:
Сергей Гусев
Оксана Шопина
Андрей Борис
Светлана Февралева
 
Продолжительность 1,5 часа 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "В две руки" Чертова дюжина відбудеться 6 жовтня 2016, 18:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+