Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Чего хотят мужчины"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

«Що приховують чоловіки» - це нова комедія, прем'єра якої відбулася в січні 2014 року. Дружба чоловіків і жінок - ось головна думка прем'єрного спектаклю. Відомий письменник збирається на побачення до своєї дами серця, зовсім забувши про подружній обов'язок. Але несподівано для нього зустріч зривається через втручання зовсім невідомого йому чоловіка, який намагається розбудити в ньому почуття совісті. Але легкі на спокуса чоловіки несподівано зустрічаються з помстою ошуканих дружин.
Ця історія дуже цікава, смішна, симпатична, трохи трагічна, трохи філософська, але в ній, в основному, виникає та іронія, яка відповідає на всі питання.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Чего хотят мужчины" відбудеться 1 квітня 2019, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+