Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр Мадригал. Мюзикл для всієї родини «Чарівний замок»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Театр “Мадрігал”, запрошує вас до чарівного замку, що схований в нетрях загадкового темного лісу. Той замок приховує таємницю про жахливе Чудовисько, якого  всі бояться  і ненавидять. Лише прекрасна  і смілива дівчина здатна зруйнувати відьмові чари та врятувати господаря, що приречений носити звіряче хутро.  Час спливає, і надія, що стрінеться відважна красуня, яка здатна покохати Чудовисько, теж зникає. 
 
Хто ж знайде шлях до серця монстра і поверне йому людську подобу?
 
Зворушлива історія,  загадкові перетворення, казкові персонажі та справжні почуття на сцені театру “Мадрігал”!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Мадригал. Мюзикл для всієї родини «Чарівний замок» відбудеться 4 квітня 2021, 11:00, неділя в КЗК "Харківський муніципальний культурний центр". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+