Cepasa

23 лютого 2018, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт Cepasa

Перенос с 24 на 23 февраля

Cepasa - Впервые в Харькове полный состав , электронный музыкант , продюсер и исполнитель приезжает 24 февраля показать Харькову full live show , на вечеринку 1 year Pipa birthday . Ребята отличаются уникальным музыкальным звучанием и live перформансом , концерты Cepasa - это единение Звука , Света , видеоряда и атмосферы , царящей в воздухе , вошедшие в рейтинг лучших концертов в Украине в 2017 году по версии Karabas.live . , теперь в нашем городе помогут вам вдохновится творчеством и танцевать всю ночь в Pipa

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Cepasa відбудеться 23 лютого 2018, 20:00, п’ятниця в Pipa Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах