Celtic Legends

21 жовтня 2019, 19:00, понеділок
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
01:45

Про подію

У 2001 році, в Ірландії, на незайманих, прекрасних пагорбах Коннемари свою навколосвітню гастрольну подорож почав танцювальний колектив Celtic Legends. Вистава, що складається з традиційних ірландських танців і музики, побачили майже у всіх куточках нашої планети. Весь музичний супровід виповнюється в живу!
 
Звучання традиційних ірландських музичних інструментів - скрипки з її божевільною треллю, кельтського барабана, що задає ритм всьому оркестру, і сумні наспіви ірландської волинки, а також запальні танці, що повертають нас до витоків стародавніх традицій, настільки розпалюють атмосферу, що глядачі ніби опиняються в найстарішою Ірландії, з її життям, культурою, музикою і своїм власним, ні з чим не порівнянним серцебиттям.
 
Танцюристи підкорюють сцену прекрасними блискавичними рухами.
 
Всі вони танцюють з дитинства, і неодноразово нагороджені на різних чемпіонатах, а також брали участь в гастрольних турах з такими виконавцями як Riverdance або Lord of the Dance.
 
Останнім часом ірландські танці переживають новий світанок разом з уже згаданими ірландськими трупами, але саме Celtic Legends намагається відтворити найдавнішу форму цього мистецтва, занурюючись в нього до самого коріння.
 
Celtic Legends - це прекрасні традиційні танці, яким вторять звуки прекрасної живої музики. Складні групові номери збагачуються сольними партіями, які стають окрасою вистави - традиційно ірландського, живого, барвистого і, по-справжньому, незабутнього!