Capacity House

8 липня 2017, 23:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

В субботу 8 июля у нас в гостях резиденты столичного модного заведения L8 Park - дуэт Capacity House.

Capacity House - неординарный, но взаимодополняющий дует. Аню и Женю(участников и основателей киевского лейбла RHM) сплотил не только брак, а и любовь к электронному звучанию. "Capacity House" - в переводе на русский означает переполненный театр, это отражается и на количестве почитателей их творчества. Их вечеринки всегда привлекают много людей.

Их музыка очень органично звучит в электронных тропиках клуба. Свои сеты они предпочитают наполнять плотными звуками dub house, вплетая элементы классического house, tech house и minimal.
Две руки хорошо, а четыре - ещё лучше! Это хочется сказать про "Capacity team". Гармоничное звучание диджеев передаётся и слушателям в двойном размере.

Так же играют Cauac & Alex Eight
welcome friends

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Capacity House відбудеться 8 липня 2017, 23:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+