CallActive

15 квітня 2018, 20:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

CallActive - это 10 музыкантов с потрясающей энергетикой, способные раскачать любую публику.
 
Фестиваль пивной культуры, уличная музыка, сольный концерт - везде вы увидите гарантированные танцы с первого трека.
 
Рецепт успеха прост: незамысловатые мелодии духовой пачки, мощная ритм-секция и тексты, в которых каждый узнает себя. “Музыка, основанная реальных событиях” - именно так музыканты позиционируют своё творчество.
 
CallActive называют по-разному: и украинским Ленинградом, и ска-панками, но одно остаётся неизменным - посетив однажды их выступление, вы обязательно попросите добавки!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

CallActive відбудеться 15 квітня 2018, 20:00, неділя в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+