Комедія. "Будьте як вдома"

9 грудня 2019, 19:00, понеділок
Харків, Харківська філармонія (Велика зала)
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вибір драматургії - закономірний як для актриси, так і для режисера, доньки Ади Миколаївни - Катерини Степанкової, учениці Романа Віктюка і Петра Тодоровського. Адже п'єса Жан-Марі Шевре «Squat» (в українській сценічній версії - «Будьте як вдома») досить відома в Європі. Автор отримав за свій твір спеціальну премію ООН. Він був також номінований на вищу театральну нагороду Франції - премію «Мольєр» саме за цю історію
 
Тема міжнаціональних відносин сьогодні особливо хвилює світ. Це також тема єдиного Дому, яким, нарешті, і має стати як для кожного з нас, так і для персонажів конкретної п'єси наш досить обмежений «земний простір». Простір, який для одних визначається державними кордонами. А для інших - стінами паризької квартири, де і живуть герої вистави, вирішуючи свої то складні, то «прості» людські взаємини. Пара молодих емігрантів - араб Самір та полячка Бася - випадково опиняються у великій квартирі в центрі Парижа. Так само випадково в їхнє життя входять дві літні французькі леді - Жанн і Марівонн ... Останню і грає в спектаклі Ада Миколаївна Роговцева. Зіткнення двох світів, поєдинки різних ментальностей, взаємодія контрастних характерів - саме в цьому «пружина» цієї комедійної і одночасно драматичної сповіді, яка вже схвилювала київських театралів.
В одній з головних ролей - Ахтем Сейталбаев (він в ролі араба Саміра), на сьогодні найяскравіша молода зірка столичної театральної сцени. Ахтем з величезним успіхом грає в спектаклях Національного театру імені Лесі Українки; досить вдало дебютував як кінорежисер (фільм «Че Гевара» з Валентином Гафтом в головній ролі).
 
У виставі «Будьте, як удома» також зайняті провідні актори київських театрів: Галина Корнєєва, Катерина Гулякова, Ольга Атанасовп, Світлана Орліченко, Павло Лі, Влад Нікітюк.
 
Художник вистави - Тарас Ткаченко, хореограф - Олексій Скляренко.